NÁŠ PRÍBEH

SPOJILI SME SOCIÁLNU POMOC A EKOLÓGIU

Tento projekt vznikol v kooperácii s neziskovou organizáciou ÚSMEV AKO DAR pre pomoc a vzdelávanie znevýhodnenej skupiny obyvateľstva, ktorí prostredníctvom šijacích kurzov vytvárajú unikátne produkty spracovaním odpadového banneru v našich upcyklingových dielňach.

 Navyše prinášame efektívne riešenie pre firmy, ktoré majú záujem zapojiť sa do udržateľnejšieho a ekologickejšieho fungovania prostredníctvom strategického consultingu v oblasti cirkulárnej ekonomiky

NÁJDEME HODNOTU,
KDE JU NEČAKÁŠ

Našim poslaním je ukázať cestu a poskytnúť príležitosť. V našich dielňach majú ľudia v hmotnej núdzi možnosť učiť sa, privyrobiť si, získavať pracovné návyky a tak zvýšiť  šancu svojho ďalšieho uplatnenia na pracovnom trhu.

 Firmám a spoločnostiam prinášame možnosť efektívneho využitia vlastného odpadu, z ktorého dokážeme vytvoriť produkty ako napr. firemné darčeky pre klientov či zamestnancov.

KTO STOJÍ ZA PROJEKTOM ODPADNESH?

PETRA

Upcykling a ekologické vychytávky sú témou jej života. Stala sa dušou a motorom tohto projektu. Je projektovou manažérkou ODPADNESH.

petra@odpadnesh.com

ŠTEFAN

Eventový profesionál, ktorému leží na srdci aj osud iných a rovnako ekológia. Je autorom myšlienky a spoluzakladateľom ODPADNESH. 


stefan@odpadnesh.com

 

ÚSMEV AKO DAR

Úsmev ako dar je spoluzakladajúcou organizáciou projektu ODPADNESH. So svojimi 40 ročnými skúsenosťami je táto organizácia garantom adresnosti sociálnej pomoci.

CREATIVE PRO

Spoločnosť je spoluzakladateľom projektu ODPADNESH. Ten je vyjadrením jej silného ekologického a sociálneho nastavania. Rovnako firma podporuje projekt po technickej, produkčnej a obchodnej stránke.