ČO PRE VÁS MÔŽEME UŠIŤ?

TEAMBUILDINGY, ŠKOLENIA, WORKSHOPY

Hľadáte pre svojich zamestnancov netradičný teambuilding? Chcete sa naučiť novú zručnosť a zistiť ako odpadovým materiálom vdýchnuť nový život? Alebo potrebujete nájsť inšpiráciu, ako dostať do života o trošku viac ekologickej efektivity? Sme tu pre vás! Roky skúseností s podujatiami, prácou s ľuďmi a zároveň neustáleho hľadania ekologických "vychytávok" sú zárukou toho, že čas strávený v našich dielňach či na našich workshopoch bude pre vašich zamestnancov nezabudnuteľnou inšpiráciou.

PRODUKTY Z VAŠICH BANNEROV

Máte banner z eventu, z rekonštrukcie alebo z reklamy na zábradlí? Prekvapte svojich zákazníkov alebo zamestnancov a dajte im u nás z banneru, ktorý poznajú, ušiť pekný darček. Obal na mobil, na notebook, na doklady alebo kľudne aj taštičku na obedár, či cestovnú tašku. Ak nemáte banner, mash ani látku, nevadí! Náš sklad je vždy plný rôznych farieb a materiálov. Radi vám ušijeme produkty aj s Vašim brandingom. Každý z nich je originál, tak ako každý príbeh človeka, ktorý daný produkt ušil.

EKOLOGICKÁ STRATÉGIA A CONSULTING

Túžite po tom, aby vaše podnikanie bolo ekologickejšie no neviete kde začať? Sami sme si prešli cestou náročného začiatku a dnes už vieme povedať, že sa to dá! V niektorých veciach stačí málo, no sú oblasti, kde potrebujete začať meniť aj vstupy, aby ste dosiahli ekologickejší výstup. Príkladom sú naše stoličky. Vymenili sme vstupný materiál označovacích tabuliek, aby sme na konci vedeli materiál upcyklovať na praktickú festivalovú stoličku! Radi pomôžeme aj vám nájsť kreatívne ekologické riešenia, z ktorých vystaviate svoju udržateľnú stratégiu.